**** Hotel Lippert ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Lippert Hotel Černá Liška se nachází na jednom z historicky nejstarších míst Prahy, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. Nachází se přimo na Staroměstském náměstí v centru Prahy. Svými uličními fasádami se obrací ke kostelu sv. Mikuláše.

Ubytování:
Hotel Černá Liška hostům poskytne komfortní a luxusní ubytování v centru Prahy s nádherným výhledem na Staroměstské náměstí. Na hotelu Černá Liška je 12 pokojů s celkovou kapacitou 26 lůžek.

Ve vybavení pokojů je socialní zařízení v podobě sprchy a toalety, hosté dále v koupelně mohou využít fén. Všechy pokoje jsou klimatizovány a mají satelitní televizor. Dále pak šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, telefon s přímou volbou a vysokorychlostní připojení k internetu pomocí LAN.

Na pokoji se nachází minibar, který nabízí nealkoholické a alkoholické nápoje, snack Káva/čaj na pokoji. Safe ovládaný klíčem, který poskytne na požádání recepce hotelu.

Gastronomie:
Hotel Černá Liška poskytuje stravování v útulné restauraci v přízemí. Každý z hostů najde svůj koutek pro sebe. V jídelním lístku naávštěvníci naleznou mezinárodní speciality od salátů, těstovin, steaků až po místní speciality. Nechybí ani vína tuzemské a italské produkce, točené pivo a míchané nápoje. Klidné a romantické posezení umocní výhled na Staroměstské náměstí a kostel sv. Mikuláše.

Služby:
Do služeb je zahrnut vysokorychlostní WIFI nebo LAN připojení k internetu. PC terminál s Internetovým připojením zdarma v lobby. Čištění prádla, do 9:00 zajištění vyprání/vyčištění ve stejný den. Akceptované kreditní karty jsou Visa, American Express, Euro-Mastercard a Diners Club.

Noviny jsou na hotelu k dispozici v několika jazycích. Snídaně se podává se denně od 7.30 hod do 10.30 hod v Club restaurantu. Směnárna je na hotelu. A jako poslední je hlídání dětí.
Hotel Praha 1 Lippert - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Lippert - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Lippert -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1 Lippert - disponuje restauracíHotel Praha 1 Lippert -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Lippert - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Lippert - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Lippert - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Lippert - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Lippert - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Lippert - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Lippert - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Lippert - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Lippert - na pokojích je telefon